Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zagłębie Lubin górą. Walka trwa!

Ewa Chojna
Zagłębie Lubin górą. Walka trwa! Dziś Zagłębie Lubin pokonało MKS Selgros Lublin 28:22 (17:10). Kolejny mecz, niedziela godz. 20.30. Ewa Chojna
Zagłębie Lubin górą. Walka trwa. Dziś szczypiornistki Zagłębia Lubin pokonały na swoim parkiecie drużynę MKS Selgros Lublin. Dzięki temu obie drużyny spotkają się po raz czwarty by walczyć o tytuł mistrza Polski.

Dziś podopieczne Bożeny Karkut wytrzymały tempo gry do ostatniej minuty. Nie dały też najmniejszych szans swoim rywalkom. Zagłębie Lubin prowadziło niemal przez całe spotkanie.

Lublinianki, które w rywalizacji meczowej prowadziły 2:0 miały dzisiaj okazję przypieczętować swoją wygrana i zdobyć tytuł. Jednak ich plany popsuły szczypiornistki Zagłębia Lubin, które wspierane głośnym dopingiem kibiców z Lubina zmiażdżyły rywalki.

Zagłębie Lubin górą. Walka trwa

Walka na boisku była zacięta. Bardzo często dochodziło do fauli po obu stronach parkietu. Po 30 minutach gry Zagłębie Lubin prowadziło 17:10.

Ci, którzy widzieli dwa poprzednie mecze rozegrane w Lublinie z niepokojem czekali na drugą odsłonę meczu. Jednak i tym razem statystyki nie zawiodły. Doświadczenie pokazuje, że w Lubinie Zagłębie Lubin wygrywa z MKS Selgros Lublin. Nie inaczej było i tym razem, choć Anna Pałgan w połowie drugiej części meczu zobaczyła czerwona kartkę i musiała opuścić boisko, jej koleżanki walczyły o kolejne punkty i dowiozły zwycięstwo do końca (28:22). Kolejny mecz w niedzielę, 18 maja, o godz. 20.30.