LKS Sparta Parszowice zwycięzcą turnieju piłki nożnej im. Rolanda Hermana

Szymon Staszczak
LKS Sparta Parszowice wygrywa turniej
LKS Sparta Parszowice wygrywa turniej materiały prasowe
Dnia 06.07.2014 ( sobota) na boiskach sportowych Gminy Lubin w miejscowościach Siedlce i Miłoradzice rozegrano XIII Gminny Turniej piłki nożnej im. Rolanda Hermana. Turniej wygrał klub LKS Sparta Parszowice.

Przed rozpoczęciem turnieju delegacja działaczy sportowa Gminy Lubin złożyła kwiaty na grobie patrona imprezy w miejscowości Parszowice
Organizatorem turnieju była Gmina Lubin, współorganizator LKS Viktoria Niemstów.

Wyniki turnieju:

Grupa A – boisko Siedlce:
LKS Iskra Księginice – LKS Platan Siedlce 1:0
LKS Huzar Raszówka - LKS Iskra Księginice 2:0
LKS Platan Siedlce - LKS Huzar Raszówka 1:0

Tabela grupy A
1 miejsce - LKS Huzar Raszówka 3 pkt. bramki 2:1 ( awans do półfinału)
2 miejsce - LKS Platan Siedlce 3 pkt. bramki 1:1 ( awans do półfinału)

Tabela grupy B
1 miejsce - LKS Sparta Parszowice 4 pkt. bramki 1:0 ( awans do półfinału)
2 miejsce - LKS Viktoria Niemstów 3 pkt. bramki 2:1 ( awans do półfinału)

Królem strzelców został Marcin Nyklewicz - Huzar Raszówka

LKS Sparta Parszowice została zwycięzcą turnieju piłki nożnej im. Rolanda Hermana. Drużyny , które zajęły miejsca 1-3 otrzymały puchary i dyplomy. Wyróżnieni zawodnicy dostali statuetki. Natomiast wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały piłki, których fundatorami byli Gmina Lubin i OZPN w Legnicy. Nagrody wręczali Korczak Zdzisław - Sekretarz Rady Gminy LZS w Lubinie, Jaszowski Kazimierz - Przewodniczący Rady Gminy LZS oraz Samiec Stanisław - Przedstawiciel OZPN w Legnicy, Moroch Andrzej - Prezes LKS Viktoria Niemstów. Gorące podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju, a w szczególności Czesławowi Maczudze (Siedlce) oraz Andrzejowi Morochowi (Niemstów). Zawody sędziowali i prowadzili sędziowie OZPN Legnica (delegatura Lubin) - Patryk Jeżak, Maciej Kwaśnik, Michał Dębowski, Bartłomiej Dębowski.