Zagłębie przegrało z Jagiellonią 0:2

Paweł Pluta
Piotr Krzyżanowski
O 17.15 rozpocznie się mecz 7. kolejki ekstraklasy. Zagłębie Lubin zmierzy się w Białymstoku z Jagiellonią. Zobacz relację na żywo.

Składy:
Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Kascelan, Skerla, Cionek, Norambuena - Kupisz, Hermes, Grzyb, Lato - Makuszewski - Frankowski
KGHM Zagłębie Lubin: Isailovic - Bartczak, Horvath, Reina, Costa - Kocot, M.Bartczak, Wilczek, Woźniak - Hanzel, Plizga
Sędziuje: Mariusz Szulc

5 min - Na razie obie drużyny badają się. Brak okazji bramkowych
10 min - żadnej z drużyn nie udało się jak na razie poważnie zagrozić bramce rywala
19 min - żółtą kartkę otrzymuje Hermes z Jagiellonii po faulu na Woźniaku
24 min - poziom nie zachwyca, nadal nie stworzono żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia gola
26 min - piłka w bramce Jagiellonii, ale na spalonym był Woźniak, który dotknął piłki po strzale Plizgi. Nadal 0:0
37 min - pierwszy celny strzał Jagiellonii na bramkę Zagłębia.
44 min - Frankowski znalazł się sam przed bramkarzem i próbował lekko podciąć nad nim piłkę, ale Isailović nie dał się zaskoczyć
Koniec pierwszej połowy. 0:0

Rozpoczęła się druga połowa.
50 min - Plizga dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę przedłużył Horvath, a Woźniak uderzał przewrotką, ale piłka przeszła nad bramką Jagiellonii
61 min - żółta kartka dla Kocota z Zagłębia
71 min - Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Costy
78 min - piękny rajd Grosickiego lew stroną boiska, zakończonym celnym strzałem. Jagiellonia prowadzi 1:0.
79 min - Plizga próbował odpowiedzieć, ale piłka w rękach bramkarza Jagi
82 min - Essomba minął pięciu zawodników Zagłębia, podał do Kupisza, a ten strzela na 2:0
90 min - sędzia dolicza 5 minut
91 min - na bramkę Jagi strzela Plizga, dobija Kędziora, ale bez efektów
94 min - Grosicki sam na sam z Isailovcem, ale zabrakło mu zdecydowania
Koniec meczu. Jagiellonia - Zagłębie 2:0.