Zagłębie Lubin pokonało Koronę Kielce (ZDJĘCIA)

Zagłębie Lubin lepsze od Korony!

Patrząc na tabelę, Miedziowi byli skazywani na pożarcie. Jednak biorąc pod uwagę bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Zagłębie wychodziło zwycięsko.

Lubinianie chyba faktycznie posiadają receptę na "scyzoryków", ponieważ w ostatniej kolejce pewnie pokonali ich 3:1.

Niemal 5 tysięcy widzów zgromadzonych na Dialog Arenie oglądało grę swojego zespołu na jaką liczyli od początku sezonu. Pierwsza bramkę meczu zdobył w 37 minucie Costa Nhamoinesu.

Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie Miedziowi zagrali jeszcze lepiej, a na listę strzelców wpisali się Sernas i Woźniak. Honorowe trafienie dla Korony było dziełem Pawła Kaczmarka w 84 minucie.