Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała LIVE!

RedakcjaZaktualizowano
Zagłebie Lubin po słabym meczu bezbramkowo zremisowało z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zobacz, jak relacjonowalismy mecz na żywo.

Zawodnicy pojawiają się na murawie. Poniżej składy obu drużyn:

ZAGŁĘBIE LUBIN: Bojan Isailović, Bartosz Rymaniak, Michal Hanek, Sergio Reina, Costa Nhamoinesu, Patryk Rachwał, Łukasz Hanzel, Szymon Pawłowski, Maciej Małkowski, David Abwo, Darvydas Sernas
TRENER: Jan Urban

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA: Mateusz Bąk, Sławomir Cienciała, Bartłomiej Konieczny, Ondrej Sourek, Krzysztof Król, Marek Sokołowski, Matej Nather, Frantisek Metelka, Dariusz Łatka, Robert Demjan, Adrian Sikora
TRENER: Robert Kasperczyk

Jak na razie niewielu kibiców na Dialog Arenie.

Rozpoczyna Podbeskidzie

2 min - Rzut rożny dla Podbeskidzia, Nather dośrodkowuje, wybijają lubinianie

3 min - Sernas do Małkowskiego, ten uderza ... GOOL ... niestety sędzia podniósł wcześniej chorągiewkę. Małkowski był na spalonym. Nadal 0:0

5 min - Rymaniak dośrodkowuje z prawej strony, tylko aut

6 min - Rzut wolny dla Podbeskidzia, 40 metrów do bramki

8 min - Rymaniak próbuje dośrodkować, rzut rożny dla lubinian, defensorzy Podbeskidzia poradzili sobie z górną piłką

9 min - Demjan sam na sam z bramkarzem Zagłębia, jednak jest na minimalnym spalonym

10 min - Rzut wolny dla Zagłębia, piłkę 30 metrów od bramki ustawia Sernas, obok niego jest Pawłowski, uderza tan pierwszy, płasko, obok bramki

13 min - Kolejny faul na zawodniku Zagłębia, Małkowski dośrodkowuje, lepsi obrońcy Podbeskidzia

14 min - Podbeskidzie atakuje, Sokołowski zagrywa "do nikogo"

16 min - Akcja Zagłębia lewą stroną, kolejny faul, Pawłowski dośrodkowuje, ale futbolówka mija wszystkich piłkarzy i wychodzi za linię końcową

18 min - Zółta kartka dla Dariusza Łatki za ostry faul na Reinie

20 min - Rzut wolny dla Podbeskidzia, Nather dośrodkowuje. Za głęboko, piłkę wybija Reina

21 min - Zagłębie wychodzi z kontrą, Pawłowski fauluje w walce o górną piłkę, wolny dla Podbeskidzia

23 min - Rymaniak dośrodkowuje, ale Bąk bez problemu chwyta piłkę

25 min - Zamieszanie na polu karnym Podbeskidzia, Pawłowski próbuje uderzyć, ale zbyt lekko

26 min - Sernas do Abwo, ten do Pawłowskiego, uderzenie ... ponad bramką

27 min - Drugi rzut rożny dla Podbeskidzia

28 min - Abwo do Małkowskiego, ten do Sernasa ... uderzenie, ale Bąk popisuje się piękną paradą

29 min - Nather zagrał ręką na skraju własnego pola karnego, sędzia tego nie widział, gramy dalej

30 min - Wolny dla Podbeskidzia, 35 metrów do bramki Miedziowych, uderza Konieczny ale piłka przelatuje wysoko nad bramką

34 min - Sikora dopada piłkę przed polem karnym Zagłębia, jednak obrońca okazał się lepszy. Futbolówka wraca do środka pola

34 min - Rachwał fauluje Sokołowskiego. Zobaczył żółtą kartkę

35 min - Rożny dla Zagłębia. Rymaniak dochodzi do piłki, ale uderza ponad bramką

37 min - Aut dla Podbeskidzia na wysokości pola karnego Zagłębia

40 min - Metelka fauluje w środku pola Abwo. Zółta kartka dla piłkarza Podbeskidzia

42 min - Rożny dla Podbeskidzia, strzał ale bramkarz Zagłębia lepszy

43 min - Sernas dopada piłke na 17 metrze, uderza ... niestety wprost w bramkarza

44 min - Rożny dla Zagłębia, Rymaniak główkuje, obok bramki

Sędzia doliczył jedną minutę

Koniec pierwszej połowy. Wynik 0:0. Do usłyszenia za kwadrans.

Zawodnicy wracają na murawę, oby druga połowa była ciekawsza niż pierwsza.

Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Na boisku pojawia się Rakowski za Rachwała

46 min - Hanzel zobaczył żółtą kartkę

48 min - Demjan wrzuca w pole karne Zagłębia. Wyjaśniają defensorzy Miedziowych

50 min - Abwo uderza, po rykoszecie piłka dochodzi do Małkowskiego, od bramki zacznie Bąk

52 min - Zamieszanie na linii pola karnego Podbeskidzia. Goście wyjaśniają dalekim wykopem

55 min - Rzut rożny dla Zagłębia. Do piłki podchodzi Małkowski.

56 min - Z boiska schodzi Adrian Sikora. Na jego miejscu pojawia się Piotr Malinowski

57 min - Akcja ofensywna Podbeskidzia, jednak brakuje wykończenia. Piłka trafia do Isailovića

59 min - Pawłowski do Abwo, odegranie do Pawłowskiego, uderzenie ... tylko rożny

60 min - Małkowski uderza po ziemi, obok bramki

64 min - Kontra Podbeskidzia, w środku pola fauluje Małkowski

65 min - Zółtą kartkę zobaczył Cienciała

66 min - Malinowski wychodzi z kontrą, przejmuje Zagłębie

68 min - Sernas uderza z 25 metrów ... wysoko ponad bramką

71 min - Za Abwo pojawia się Gancarczyk

72 min - Costa otrzymuje żółtą kartkę za faul, szansa dla Podbeskidzia. Wcześniej za Sokołowskiego wchodzi Kołodziej, który podchodzi do piłki. Uderza prosto w mur.

73 min - Małkowski dośrodkowuje z lewej strony. Bąk pewnie chwyta futbolówkę

74 min - Faul na Małkowskim w środku boiska. Zółty kartonik zobaczył Sourek

77 min - Pawłowski dopada do piłki w polu karnym Podbeskidzia. Mocno uderza ... nadal 0:0

79 min - Gancarczyk dopada do górnej piłki w polu karnym Podbeskidzia, uderzenia ponad bramką

79 min - Sernas uderza z dystansu, obok bramki

80 min - Sernas opuszcza boisko. Pojawia się Traore

81 min - Rozpaczliwe uderzenie Łatki z ponad 40 metrów. Przynajmniej poprawił sobie statystyki

82 min - Rzut rożny dla Podbeskidzia. Do piłki podchodzi Kołodziej. Na chwilę wyjaśniają lubinianie. Do piłki dochodzi jednak Malinowski. Uderza obok bramki.

84 min - Rożny dla gospodarzy. Hanek dochodzi do piłki. Uderza niecelnie.

89 min - Pawłowski uderza z narożnika pola karnego. Strzał zatrzymuje Sourek

90 min - Hanzel uderza. Ponad bramką.

Spotkanie powoli dobiega końca. Sędzia doliczył 4 minuty. Kibice powoli opuszczają Dialog Arenę

90 min + 2 - Żółta karta dla Bąka za zbyt opieszałe wybijanie piłki

90 min + 2 - Piłka trafia do Gancarczyka. Po rykoszecie wychodzi na róg.

90 min + 3 - Rogalski wchodzi za Łatkę

90 min + 4 - Wolny dla Podbeskidzia. To już chyba ostatnia akcja dzisiejszego wieczoru. Od bramki zacznie Isailović

Sędzia nie kończy meczu. Rożny dla Zagłębia. Nic nie będzie z tej akcji.

Koniec meczu. Zagłębie 0:0 Podbeskidzie.

Mecz był po prostu nudny. Zawodnicy Podbeskidzia w przeciwieństwie do lubinian wyglądają na zadowolonych. Jakieś plusy dzisiejszego wieczoru? Przynajmniej nie padało.