Zagłębie Lubin - Korona Kielce - RELACJA I ZDJĘCIA

mr
I zaczynamy. Kluby piłkarskie po zimowym letargu wracają na murawę.

19:00 Kibiców wciąż przybywa, a mróz nie odpuszcza
Przypomnijmy,że w poprzedniej rundzie Zagłębie zremisowało w Kielcach z Koroną 1:1

Kibice walcząc z mrozem śpiewają sobie różne piosenki o policji.

19:14 - Piłkarze pojawiają się na murawie

Składy wyjściowe:
Lubin - Isailović, Rymaniak, Horvath, Stasiak, Kocot, Hanzel, Dąbrowski, Djokić, Plizga, Abwo, Pawłowski

Kielce - Małkowski, Mijajlović Hernani, Stano, Golański, Korzym, Puri, Jovanović, Vuković, Niedzielan, Andradina

Kielce zaczynają od własnej bramki

Abwo dośrodkowuje z lewej strony ........... i piłka na róg

Źle wykonany rożny i gra wraca do środka pola

5 min. - Korona broni się wysoko i nie daję Zagłębiu dojść do własnego pola karnego

6 min - rzut wolny dla Zagłębia z 25 metra, piłka trafia do Stasiaka i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Zagłębie prowadzi, choć Kielczanie walczą o każdą piłkę

10 min - Niedzielan strzela i ..... 1:1 bramka wyrównująca

Gra wróciła do środka pola

15 min - rożny dla Zagłębia ... piłka wędruje ponad bramkę

18 min - Kocot faulowany 35 metrów od bramki, wolny dla Zagłębia, Stasiak główkuje, ale piłka w rękach Małkowskiego

20 min - Abwo strzela .................... Panu Bogu w okno, Korona zacznie od własnej bramki

21 min - rożny dla Kielc, ale nic z tego, obrońcy Zagłębia okazują się lepsi

24 min. - Abwo sam na sam z bramkarzem, podaje i ..................... wciąż mamy remis

Zagłębie wciąż w natarciu, ale Małkowski pewnie broni

27 min - Pawłowski strzela, ale daleko od bramki Korony

Mikroklimat Lubina widać służy kibicom z Kielc - około 200 fanów "Scyzoryków" zdjęło koszulki - widok niczym z boisk Ekstraklasy połowy lat '90

33 min - piłkarze znów większość czasu spędzają w środku pola

35 min - Rymaniak strzela - piłka przelatuje obok bramki

39 min - Zagłębie znów strzela, a piłka znów wędruje w trybuny

40 min - Długa piłka do Djokića, ale ten nie zdążył

43 min - Żółta karta dla Jovanowicia i rzut wolny dla Zagłębia z ok 33 metrów

Strzał wprost w głowę jednego z zawodników w murze - musiało boleć

45 min - Przerwa, wynika bez zmian 1:1. Pomimo pogody mecz toczy się w szybkim tempie.

46 min - wróciliśmy na boisko

50 min - żółta karta dla Vukovicia i rzut wolny dla Zagłębia ....... piłka wędruje w mur

52 min - Plizga szarżuje sam w stronę bramki Korony ...... zgubił piłkę

56 min - Zmiana w Koronie - z boiska schodzi Maciek Korzym, którego zastępuje Paweł Sobolewski

62 min - Zagłębie próbuje dostać się w pole karne Korony ..... bezskutecznie

65 min - Hernani wrzuca piłkę w pole karne Zagłębia ..... od bramki zacznie Isailović

66 min - Zmiana w Zagłębiu, z boiska schodzi Djokić, na jego miejsce pojawia się Woźniak

68 min - Abwo zagrywa piłkę wprost pod nogi Hernaniego, ten podaje do Niedzielana, ale piłka wychodzi na aut

70 min - Abwo przedziera się prawą stroną boiska ..... tylko rzut z autu

71 min - Ostre zagranie Sobolewskiego, ale kończy się tylko na upomnieniu

73 min - Wożniak faulowany 25 metrów od bramki, szansa dla Zagłębia

77 min - Z boiska schodzi Abwo, a zastępuje go Rakels, rzut wolny dla Zagłębia, ale bramkarz Korony pewnie chwyta piłkę

79 min - Zmiana w Koronie, z boiska schodzi Puri, na jego miejsce pojawia się Lisowski

82 min - Druga żółta karta dla Vukovicia i musi zejść z boiska, Zagłębie ma jeszcze kilka minut na zdobycie kompletu punktów

84 min - Akcja piłkarzy Zagłębia, strzał ..... tuż obok bramki

Korona cofnęła się i odpiera ataki Lubinian

85 min - Zmiana w Koronie, za Niedzielana pojawia się Tataj

87 min - Andradina dochodzi do piłki, ale ta przelatuje daleko od bramki

88 min - Lisowski urządził sobie rajd wzdłuż bocznej linii, jak widać Korona pomimo straty zawodnika nie daje za wygraną

Piłkarze Zagłębia kompletnie bez pomysłu w ofensywie

89 min - Horvath leży na boisku, podbiegają do niego fizjoterapeuci Zagłębia

Sędzia dolicza do czasu gry jeszcze cztery minuty

90 min - wrzutka w pole karne, ale Woźniak kieruje piłkę wprost w ręce bramkarza

92 min - Pawłowski urządził sobie rajd prawą stroną boiska ale bramkarz Korony pewnie chwyta piłkę

Sędzia kończy mecz, jak widać historia lubi się powtarzać - wynik końcowy 1:1

Brakuje Ci informacji o drużynie z Twojej miejscowości? Zostań korespondentem serwisu maleligi.pl