Trasa 29. Pieszej Pielgrzymki z Legnicy na Jasną Górę
29 lipca - Legnica - Ujazd Górny
30 lipca - Ujazd Górny - Tyniec Mały
31 lipca - Tyniec Mały - Oława
1 sierpnia - Oława - Czepielowice
2 sierpnia - Czepielowice - Kup
3 sierpnia - Kup - Ligota Turawska
4 sierpnia - Ligota Turawska - Gwoździany
5 sierpnia - Gwoździany - Lisów
6 sierpnia - Lisów - Blachownia
7 sierpnia - Blachownia - Jasna Góra
Grafik Pielgrzymkowej sztafety
29 lipca - grupa numer 4 (grupa legnicka)
30 lipca - grupa numer 8 (grupa jaworsko-prochowicka)
31 lipca - grupy 7 (grupa pokutna) oraz 9 (grupa prowadzona przez siostry Magdalenki)
1 sierpnia - grupa 2 (jeleniogórsko-kamiennogórska)
2 sierpnia - grupa 10 (grupa prowadzona przez ojców Franciszkanów)
3 sierpnia - grupa 1 (lubińsko-polkowicka)
4 sierpnia - grupa 3 (bolesławiecka)
5 sierpnia - grupa 6 (prowadzona przez księży Salezjanów)
6 sierpnia - grupa 5 (zgorzelecka)
7 sierpnia - wejście na Jasną Górę - przedstawiciele poszczególnych grup
Najlepsze atrakcje Krakowa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?