1. kolejka 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II
Sobota 12 sierpnia 2023
Start WIP Stawki - Notecianka Pakość 0:2 (0:0)
Informują: Tomasz Oczki oraz Hubert Wtkowski
Koniec - 0:2
GOOOL 54 min - Fabian Sudoł, głową 0:2
GOOOL 49 min - Kacper Mozgawa, głową 0:1
Przerwa - 0:0
11:00 - Woźniak (Zasada, Krzywicki)
Kujawiak Instalnova Kruszyn - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 1:7 (0:2)
Informują: Piotr Gląba oraz Krzysztof Tarnecki
Koniec - 1:7
GOOOL 80 min - Nowak 1:7, klasyczny hatttrick napastnika Wisły
GOOOL 71 min - Nowak 1:6
GOOOL 67 min - Adrian Nowak 1:5
GOOOL 55 min - Sebastian Krajewski 1:4
GOOOL 53 min - Daniel Komorowski 1:3
GOOOL 51 min - Adrian Bryszewski 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 7 min - Celmer 0:2
5 min - Leszek Charaszkiewicz broni karnego, którego egzekutorem był Mateusz Celmer
GOOOL 3 min - Kacper Wiśniewski 0:1
11:00 - Ruczewski (Koziorowicz, Budziński)
Kujawy Markowice - Unia Gniewkowo 1:5 (1:1)
Koniec - 1:5
GOOOL 90+1 - Magdziński 1:5 To, na chwilę obecną, indywidualny rekord piątoligowego sezonu
GOOOL 90 min - Magdziński 1:4
GOOOL 83 min - Kamil Fajkowski 1:3
GOOOL 61 min - Magdziński 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 41 min - Jacek Magdziński 1:1
GOOOL 40 min - Kacper Ciesielski 1:0
15:00 - Lewandowski (Gólcz, Podlewski)
Piast Kołodziejewo - Kujawiak Kowal 1:2 (1:2)
Informuje: Jerzy Zapiec
Koniec - 1:2
GOOOL 48 min - Mateusz Wiktorowicz 1:2
Przerwa - 0:2
GOOOL 25 min - Kamil Bógdał 0:2
GOOOL 12 min - Paweł Behlke 0:1
16:00 - Siemiątkowski (Tuszyński, Kaczmarek)
Cukrownik Tuczno - Zdrój Ciechocinek 2:3 (0:2)
Informuje: Roman Śmieszny
90 - 2:3
GOOOL 82 min - Piechocki 2:3
GOOOL 73 min - Krystian Piechocki 1:3
GOOOL 69 min - Mikołajczak 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 68 min - Dawid Mikołajczak 0:2
GOOOL 11 min - Oliwier Centkowski 0:1
16:00 - Wódkowski (Makowski, Banasiak)
Sadownik Waganiec - Lubienianka Lubień Kujawski 0:11 (0:6)
Informują: Jerzy Nowak oraz Jacek Koncikowski
Koniec - 0:11. Pierwsza w sezonie "dwucyfrówka" na piątoligowych boiskach
GOOOL 85 min - Miłosz Markiewicz 0:11
GOOOL 78 min - Łukasz Witczak 0:10
GOOOL 68 min - Robert Spychalski, karny 0:9
GOOOL 63 min - Maciej Dąbrowski, karny 0:8. To szóste trafienie wychowanka Lubienianki, który po latach gry w zespołach ekstraklasy wrócił do Lubienia.
GOOOL 60 min - Marceli Mikorski 0:7
Przerwa - 0:6
GOOOL 38 min - Maciej Dąbrowski 0:6
GOOOL 29 min - Maciej Dąbrowski 0:5
GOOOL 22 min - Maciej Dąbrowski 0:4
GOOOL 16 min - Maciej Dąbrowski 0:3
GOOOL 10 min - Jakub Tosik 0:2
GOOOL 5 min - Maciej Dąbrowski 0:1
17:00 - Perliński (Ruczewski, Kinasiewicz)
Gopło Kruszwica - Noteć Gębice 0:2 (0:1)
Koniec - 0:2
GOOOL 63 min - Natan Zniszczoł 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 8 min - Mariusz Jaroszewski 0:1
17:00 - Drogowski (Urbański, Śliwowski)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - LTP Lubanie 1:0 (0:0)
Informuje: Marcin Zapiec
Koniec - 1:0
GOOOL 50 min - Bartosz Cybulski 1:0
Przerwa - 0:0
17:00 - Drogowski (Żeliszczak, Spychalski)
Tabela po 1. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II
- Lubienianka Lubień Kujawski 1 3 11-0
- Wisła Dobrzyń 1 3 7-1
- Unia Gniewkowo 1 3 5-1
- Noteć Gębice 1 3 2-0
- Zdrój Ciechocinek 1 3 3-2
- Kujawiak Kowal 1 3 2-1
- Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1 3 1-0
- Cukrownik Tuczno 1 3 2-3
- Piast Kołodziejewo 1 0 1-2
- LTP Lubanie 1 0 0-1
- Gopło Kruszwica 1 0 0-2
- Kujawy Markowice 1 0 1-5
- Kujawiak Instalnova Kruszyn 1 0 1-7
- Sadownik Waganiec 1 0 0-11
1. kolejka 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I
Sobota 12 sierpnia 2023
Victoria Czernikowo - Mustang Ostaszewo 2:1 (2:0)
Informują: Leszek Jurkiewicz oraz Wacław Trawiński
Koniec - 2:1
GOOOL 48 min - Masato Hayashi 2:1
Przerwa - 2:0
GOOOL 10 min - M. Adamski 2:0
GOOOL 5 min - Michał Adamski 1:0
11:00 - Sławkowski (Prazniewski, Bykowski)
Budowlany KS Bydgoszcz - Rawys CEO Raciąż 6:2 (2:1)
Koniec - 6:2
GOOOL 88 min - Hasanov 6:2
GOOOL 81 min - Eduard Hasanov 5:2
GOOOL 70 min - Stasik 4:2
GOOOL 65 min - Tobiasz Mocek 3:2
60 min - Tobiasz Mocek nie wykorzystuje "jedenastki"
GOOOL 50 min -Wojciech Stasik 3:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 40 min - Artur Raczkowski 2:1
GOOOL 35 min - Dominik Rybacki 1:1
GOOOL 20 min - Antoni Federowicz 1:0
12:00 - Wilk (Kalisz, Rzepkowski)
Cyklon Kończewice - Stal Grudziądz 3:0 (1:0)
Informują: Adam Warduliński oraz Maciej Świtajski
Koniec - 3:0
GOOOL 90 +2 - Łukasz Sikorski 3:0
GOOOL60 min - Filip Pudlewski 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 33 min - Jarosław Mańka 1:0
12:00 - Kaczyński (Onysk, Bujnicki)
Tarpan Mrocza - Naprzód Green-Pack Jabłonowo Pomorskie 1:3 (1:2)
90 - koniec
GOOOL 53 min - Sebastian Owczarczyk 1:3
Przerwa - 1:2
GOOOL 35 - Szymon Hanzek, samobójcza 1:2
GOOOL 32 min - Sebastian Owczarczyk 0:2
GOOOL 20 min - Bartosz Leiss, głową 0:1
15:00 - Weiner (Sułek, Tekieniewski)
Promień Kowalewo Pomorskie - GLKS Dobrcz-Wudzyn 1:5 (0:2)
Koniec - 1:5
GOOOL 60 min - Dudziak 1:5
GOOOL 56 min - Paweł Dudziak 2:4
GOOOL 53 min - Bartosz Olkowski 1:3
GOOOL 52 min - Patryk Błażejewicz, wolny 0:3
45 - 0:2
GOOOL 22 min - Hubert Nowak 0:2
GOOOL 3 min - Adrian Brzeziński 0:1
16:00 - Rolbiecki (Rolbiecki, Rogowski)
Niedziela 13 sierpnia 2023
Zawisza II Bydgoszcz - LKS Agri-Pawpol Dąbrowa Chełmińska 4:1 (2:1)
Koniec - 4:1
GOOOL 65 min - Medard Dahms 4:1
GOOOL 55 min - Sebastian Rugowski 3:1
Przerwa - 2:1
36 min - Sarnowski nie wykorzystuje karnego
GOOOL 26 min - Filip Leonowicz 2:1
GOOOL 17 min - Mateusz Ejankowski 1:1
GOOOL 15 min - Dawid Sarnowski 0:1
12:00 - Siewierski (Mąka, Mirż)
Sokół Radomin - Olimpia II Grudziądz 3:0 (3:0)
Bramki: Paweł Jachowski, Paweł Piotrowski, Adam Małkowski.
13:00 - Szubski (Wiśniewski, Koziorowicz)
Victoria Lisewo - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:3 (0:2)
Koniec - 2:3
GOOOL 82 min - Modrzyński, karny 2:3
GOOOL 64 min - Przemysław Modrzyński, wolny 1:3
GOOOL 46 min - Mosek 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 45 min - Kamil Mosek 0:2
GOOOL 5 min - Łukasz Burkiewicz 0:1
15:00 - Onysk (Brunka, Sobczyk)
Tabela po 1. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I
- Budowlany KS Bydgoszcz 1 3 6-2
- GLKS Dobrcz-Wudzyn 1 3 5-1
- Zawisza II Bydgoszcz 1 3 4-1
- Cyklon Kończewice 1 3 3-0
- Sokół Radomin 1 3 3-0
- Naprzód Jabłonowo 1 3 3-1
- Krajna Sępólno Krajeńskie 1 3 3-2
- Victoria Czernikowo 1 3 2-1
- Victoria Lisewo 1 0 2-3
- Mustang Ostaszewo 1 0 1-2
- Tarpan Mrocza 1 0 1-3
- LKS Agri-Pawpol Dąbrowa Chełmińska 1 0 1-4
- Stal Grudziądz 1 0 0-3
- Olimpia II Grudziądz 1 0 0-3
- Promień Kowalewo Pomorskie 1 0 1-5
- Rawys CEO Raciąż 1 0 2-6
W 5. lidze, gr. 2 grają trzej spadkowicze w sezonie 2022/23. Lubienianka zastąpiła Lidera Włocławek, który zagra w 4 lidze (za wycofaną Włocłavię). Sadownik Waganiec za GKS Baruchowo, a LTP Lubanie za Zootechnik Kołuda Wielka. Obie te ekipy wycofały się z piątej ligi.
"Szpila" i "Tiger" znowu spełniają marzenia
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?