3 z 21
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. - teren Kopalni KGHM Polska...
fot. arch. Polskapress

Praca w KGHM. Najnowsze (grudzień 2022) oferty pracy. Szukają górników, spawaczy, kierowców, do pracy w biurze

Ślusarz - mechanik pod ziemią (TS)

Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. - teren Kopalni KGHM Polska Miedź S.A.
Twój zakres obowiązków:

1. Diagnostyka samojezdnych maszyn górniczych (układy hydrauliczne, silniki spalinowe, układy pneumatyczne, układy jazdy).

2. Wykonywanie pomiarów podstawowych parametrów maszyn (m.in. ciśnienie, temperatura, przepływ).

3. Wykonywanie przeglądów OT w samojezdnych maszynach górniczych wg DTR.

4. Utrzymywanie w sprawności SMG, zgodnie z DTR.

5. Wykonywanie remontów samojezdnych maszyn górniczych.

OFERUJEMY:

1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.

2. Przejrzyste warunki zatrudnienia.

3. Atrakcyjny system premiowania.

4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.

8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.

9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).

11. Przyjazną atmosferę w pracy.

12. Bogaty pakiet socjalny m.in.:

- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport i Medicover,

- świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”,

- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,

- pożyczki na cele mieszkaniowe,

- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Nasze wymagania:

wykształcenie - zasadnicze zawodowe/branżowe

Umiejętność czytania schematów hydraulicznych.

Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny hydrauliki oraz umiejętność diagnostyki układów hydraulicznych.

Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Podstawowa znajomość zagadnień z mechaniki.

Mile widziane:

Mile widziane min. 3 m-ce doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika.

Mile widziany ukończony kierunek kształcenia: mechanika lub pokrewny.