Praca KGHM - biurowa, w kopalni i nie tylko. Nowe oferty z Legnicy, Lubina, Głogowa

Mateusz Różański
Miejsce pracy: Legnica
Komórka organizacyjna: Centrum Handlowe Budownictwa w Legnicy

Zakres obowiązków:
1) Przyjmowanie i wydawanie towarów,
2) Obsługa prac magazynowych,
3) Dostawa i rozładunek towarów do odbiorców,
4) Obsługa wózka widłowego,
5) Obsługa i rozliczanie pracy samochodu ciężarowego,
6) Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej.

Firma oferuje:
1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,
3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),
4) Pakiet medyczny,
5) Pracowniczy program emerytalny,
6) Przyjazną atmosferę w pracy,
7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Wymagania:
Minimalne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia do obsługi HDS oraz wózków widłowych
Miejsce pracy: Legnica Komórka organizacyjna: Centrum Handlowe Budownictwa w Legnicy Zakres obowiązków: 1) Przyjmowanie i wydawanie towarów, 2) Obsługa prac magazynowych, 3) Dostawa i rozładunek towarów do odbiorców, 4) Obsługa wózka widłowego, 5) Obsługa i rozliczanie pracy samochodu ciężarowego, 6) Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej. Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Pracowniczy program emerytalny, 6) Przyjazną atmosferę w pracy, 7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy. Wymagania: Minimalne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Prawo jazdy kat. C Uprawnienia do obsługi HDS oraz wózków widłowych
Praca KGHM - prezentujemy najnowsze oferty pracy w KGHM. Miedziowy giganty poszukuje kilkudziesięciu pracowników na najróżniejszych stanowiskach. Kliknij w zdjęcie i poznaj szczegóły. Pod ostatnim zdjęć link do wszystkich z ofert.
od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!