Porażka Zagłębia z Legią Warszawa

Mateusz Różański
Legia Warszawa bez najmniejszych problemów pokonała na własnym stadionie piłkarzy Zagłębia Lubin 2:0. Bramki dla legionistów zdobyli Miroslav Radović oraz Wladimer Dwaliszwili.

Pomarańczowym zabrakło przede wszystkim skuteczności. Zagłębie nie wykorzystało żadnej z kilku sytuacji. Za to Legia okazała się bezlitosna. Pierwsza bramka padła tuż przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę. Miroslav Radović wygrał pojedynek główkowy z obrońcą Zagłębia i umieścił piłkę w bramce Michała Gliwy.

Na 2:0 wynik podwyższył po szybko rozegranym rzucie rożnym Wladimer Dwaliszwili.

- Wygrała drużyna znacznie lepsza. Graliśmy z bardzo dobrym przeciwnikiem. Zdecydowała bramka do przerwy, a druga połówka wyglądała tak, jak wyglądała - powiedział po spotkaniu Pavel Hapal, trener Zagłębia Lubin.