Polacy pokonali Serbów w meczu towarzyskim [ZDJĘCIA]

Ewa Chojna
Polacy pokonali Serbów w meczu towarzyskim ech/RCS
W potyczce towarzyskiej Biało-Czerwoni 4:1 pokonali Serbię. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Biało-czerwoni w pierwszej połowie przegrywali 0:1 z utytułowaną Serbią, w drugich dwudziestu minutach trafili do siatki rywala czterokrotnie i odnieśli historyczne zwycięstwo.

Serbowie bardzo szybko objęli prowadzenie bo juz w 2 minucie Polskiego bramkarza pokonał Stefan Rakić. Polacy bardzo długo musieli czekać na bramkę wyrównującą bo aż do 34 minuty kiedy to Michał Kubik zdołał pokonać bramkarza rywali.

Remis nie satysfakcjonował jednak naszych graczy. Po stracie piłki przez Serbów w środku pola na listę strzelców wpisał się Mikołaj Zastawnik. Serbowie musieli zagrać va banque, co wykorzystali Polacy i zdołali strzelić jeszcze dwie bramki.

Polska - Serbia 4:1 (0:1)
Bramki: Kubik 34, Zastawnik 37, Lutecki 40, Marek 40 - Rakić 2

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio