Młode Zagłebie Lubin remisuje w Żaganiu

mr
Piotr Krzyżanowski
W rozegranym wczoraj w Żaganiu spotkaniu sparingowym ekipa młodego Zagłębia zremisowała z miejscowym zespołem Czarnych 2:2.

Pierwszą bramkę nasza ekipa zdobyła po świetnym podaniu Kornela Osyry za linię obrońców do Patryka Bryły. Nasz skrzydłowy dynamicznie urwał się obrońcom na paru metra i sprytnie podciął piłkę nad bramkarzem rywali.

Przy drugim trafieniu znów w roli kończącego akcję wystąpił Patryk Bryła. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Szymon Skrzypczak. Rywale zdołali jeszcze w pierwszej połowie bramkę kontaktową, a w drugiej połowie doprowadzili do wyrównania. Choć my w tej drugiej odsłonie też mieliśmy okazję do podwyższenia wyniku. Niech świadczy o tym fakt, że nasi napastnicy w tym czasie dwukrotnie ostrzelali słupki bramki rywali.

Co przed naszymi mistrzami Młodej Ekstraklasy? Już 19 lutego (sobota) o godzinie 15 podopiecznych trenera Adama Buczka czeka mecz kontrolny z IV-ligowym BKS-em Bolesławiec. Spotkanie odbędzie się w Głogowie.

Zaś 26 lutego (sobota) Miedziowi stawią czoła w sparingu… ekipie Czarnych Żagań.
Natomiast w weekend 5-6 marca ruszają potyczki ligowe. Zagłębie, które broni tytułu mistrzowskiego rozpocznie wiosnę meczem u siebie z Górnikiem Zabrze.

Dodajmy jeszcze tylko, że ekipa trenera Buczka zajmuje w tabeli drugą lokatę. Do prowadzącej Legii Warszawa traci zaledwie cztery punkty.

Zagłębie Lubin (MESA) – Czarni Żagań 2:2
Bramki dla Zagłębia: Patryk Bryła – dwie.

Zagłębie: Primel – Śliwiński, Magdziak, Osyra, Szuszkiewicz – Famulski, Danielewicz, Krysian – Fryzowicz, Skrzypczak, Bryła.
Po przerwie zagrali: Rojewski, Sołtyński, Pisarczuk, Zieliński, Kusowski, Miłek, Janiczak.

Brakuje Ci informacji o drużynie z Twojej miejscowości? Zostań korespondentem serwisu maleligi.pl