Młode Zagłębie Lubin przegrało z Legią

W rozegranym awansem spotkaniu 16. kolejki Młodej Ekstraklasy Zagłębie Lubin przegrało z Legią Warszawa 0:4 (0:4).

Mecz został rozegrany na boisku w Sulejówku. Losy spotkania rozstrzygnęły się jeszcze w pierwszej połowie, legioniści strzelili Miedziowym aż 4 gole, sami nie stracili żadnego. W drugiej odsłonie wynik meczu nie uległ już zmianie, gospodarze utrzymali czterobramkowe prowadzenie, a lubinianie nie znaleźli sposobu na dobrze spisującego się w bramce Wojciecha Skabę.

Bramki: 4' Kamiński, 18' Lisiecki, 38' Lisiecki, 43' Żurek

Młoda Legia Warszawa: Skaba - Bochenek, Lisiecki, Cichocki, Grudniewski - Żurek, Latos, Furman, Kopczyński, Starek - Kamiński.

Młode Zagłębie Lubin: Forenc - Osyra, Śliwiński, Azikiewicz, M. Malarowski - Famulski, Danielewicz, Kowalski, D. Malarowski - Sołtyński, Szczepaniak.

W drugiej połowie na boisku pojawili się jeszcze: Martynowicz, Pisarczyk, Magdziak, Gałach.

Przypominamy, że w spotkaniu 1. kolejki Młodej EKstraklasy Zagłębie Lubin pokonało Legię Warszawa 3:1.