Lubin: Zwycięzcy "Poniedziałków Kręglarskich"

MARG
fot: Piotr Krzyżanowski
Laureatami turnieju, zorganizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubinie została Janina Śleńska i Mariusz Szymański.

W ostatniej edycji zwyciężyła Janina Śleńska, która uzyskała 367 pkt. Druga była Kasia Wiszkon z wynikiem 336 pkt. Ostatnie miejsce na podium zajęła Grażyna Romańczuk z wynikiem 326 pkt.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Mariusz Szymański z wysokim wynikiem 376 pkt. Drugie miejsce zajął Ireneusz Skowronek ( 348 pkt), trzecie, Tomek Janus z rezultatem 344 pkt.

Poziom zawodów, jak zwykle, był bardzo wysoki. Ostatecznie w kategorii pań zwyciężyła Janina Śleńska, która łącznie uzyskała wynik 1417 pkt. Natomiast w kategorii panów rzutem na taśmę zwyciężył Mariusz Szymański z wynikiem 1447 pkt. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i bilety wstępu na kręgielnię.

Strefa Biznesu: Polacy chętniej sięgają po krajowe produkty?