Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Lubin: Trampkarze Zagłębia z sukcesami

mr
materiały organizatora
W sobotę w Nowogrodźcu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej trampkarzy (rocznik 1996 i młodsi) o Puchar firmy Artez z Bolesławca. Turniej toczył się pod wyraźne dyktando dwóch ekip Zagłębia Lubin, które w klasyfikacji końcowej uplasowały się na dwóch pierwszych miejscach.

Nasze ekipy strzeliły rywalom łącznie aż 57 goli a straciły zaledwie 12! Na trzecim miejscu uplasował się Chrobry Nowogrodziec. W turnieju zmierzyły się też takie ekipy Stal Świdnica czy Karkonosze Jelenia Góra.

Drużynowa palma pierwszeństwa to jedno. Na naszych młodych zawodników spłynęły też indywidualne splendory.

Najlepszym bramkarzem został Kornel Koziarz.
Najlepszym zawodnikiem Hubert Krawczun.
Tę dwójkę rozdzielił jedynie Jakub Kosior z Chrobrego Nowogrodziec, który dziesięciokrotnie pokonał bramkarzy rywali i zgarnął tytuł króla strzelców.

29 stycznia (sobota) w hali Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Nowogrodźcu odbędzie się turniej Orlików z udziałem Górnika Polkowice, Oderki Opole, Śląska Wrocław, Karkonoszy Jelenia Góra oraz, rzecz jasna, Zagłębia Lubin.

Źródło: Zagłębie Lubin SA

Brakuje Ci informacji o drużynie z Twojej miejscowości? Zostań korespondentem serwisu maleligi.pl