Liga Mistrzów wróciła! PSG lepsze od Chelsea po świetnym meczu na początek fazy pucharowej [ZDJĘCIA]

red
PSG - Chelsea 2-1. Po kilku miesiącach przerwy Liga Mistrzów wznowiła rozgrywki. Rozpoczęła się faza pucharowa, a na początek kibice otrzymali świetne widowisko od PSG i Chelsea. Paryżanie wygrali 2:1 po bramkach swoich gwiazdorów - Zlatana Ibrahimovica i Edisona Cavaniego. Anglicy odpowiedzieli trafieniem Johna Obi Mikela. Zobaczcie fotorelację z meczu, który przed rewanżem stawia w trudnej sytuacji zespół z Londynu. Francois Mori
Po kilku miesiącach przerwy Liga Mistrzów wznowiła rozgrywki. Rozpoczęła się faza pucharowa, a na początek kibice otrzymali świetne widowisko od PSG i Chelsea. Paryżanie wygrali 2:1 po bramkach swoich gwiazdorów - Zlatana Ibrahimovica i Edisona Cavaniego. Anglicy odpowiedzieli trafieniem Johna Obi Mikela. Zobaczcie fotorelację z meczu, który przed rewanżem stawia w trudnej sytuacji zespół z Londynu. Żeby otworzyć galerię, należy kliknąć w zdjęcie.