2 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Magazynier gospodarki narzędziowej...

KGHM szuka ludzi do pracy. Oto najnowsze oferty. Zobacz i aplikuj!

Magazynier gospodarki narzędziowej

Miejsce pracy:
KGHM ZANAM S.A. - teren ZWR Rudna
Twój zakres obowiązków:
1. Prowadzenie gospodarki narzędziowej, m.in. :

- dbałość o właściwy stan techniczny narzędzi zdeponowanych w magazynie;

- nadzór nad narzędziami wydanymi pracownikom Wydziału;

- prowadzenie ewidencji: narzędzi, materiałów szybko zużywających się, środków ochrony indywidualnej, zapotrzebowań materiałowych.

2. Planowanie zakupów narzędzi oraz prowadzenie ich likwidacji.

3. Wykonywanie okresowych przeglądów elektronarzędzi i spawarek.

4. Konserwacja i drobne naprawy narzędzi.

OFERUJEMY:

1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.

2. Przejrzyste warunki zatrudnienia.

3. Atrakcyjny system premiowania.

4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.

8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.

9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).

11. Przyjazną atmosferę w pracy.

12. Bogaty pakiet socjalny m.in.:

- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport,

- świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”,

- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,

- pożyczki na cele mieszkaniowe,

- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Nasze wymagania:
wykształcenie - zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechaniczny, elektrotechniczny i pokrewne

Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku rozdzielcy, magazyniera.

Znajomość zasad prowadzenia magazynu.

Umiejętność konserwacji i drobnych napraw narzędzi i elektronarzędzi.

Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych.

Podstawowa znajomość pakietu MS Office.

Uprawnienia SEP ''E'', grupa G1.

Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka, elektromontera, suwnicowego.

Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń transportowych i dźwignic.

Mile widziane uprawnienia SEP ''D'' grupa G1.

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu MS Dynamics AX (Axapta).

Mile widziany brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.