Przed nimi ostatnia kolejka. Kto zwycięży tym razem? [ZDJĘCIA]

Przed nimi ostatnia kolejka. Kto zwycięży tym razem?
Przed nimi ostatnia kolejka. Kto zwycięży tym razem? RCS
10 LutegoW Regionalnym Centrum Sportu została rozegrana 7. kolejka Lubińskiej Ligi Squash'a. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a zawodnicy wylewali ostatnie poty.

Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. W grupie A zwycięzcą został Krzysztof Kowalik, który zwyciężył wszystkie swoje pojedynki a w bezpośrednim meczu o pierwsze miejsce pokonał Łukasza Szyszkę 2-0. Trzecie miejsce w grupie A zajął Michał Balcerzak.

W grupie B najlepszy okazał się Konrad Harendarz a w finale pokonał Mateusza Nowaka 2-0. Na trzecim miejscu uplasował się Jarek Bober, który na 5 pojedynków zwyciężył trzy razy.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce z 5810 punktów zajmuje Michał Balcerzak natomiast na drugie miejsce należy do Krzysztofa Jagła, który uzbierał 5705 punktów. Na trzeciej pozycji znajduje się Łukasz Szyszka z 5505 punktami.

Przed zawodnikami jeszcze ostatnia kolejka. Zapraszamy wszystkich wielbicieli Lubińskiej Ligi Squash'a 24 lutego do Centrum Squash RCS.