Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zawody taekwon-do w Bystrzycy Kłodzkiej

Ewa Chojna
Zawody taekwon-do w Bystrzycy Kłodzkiej MDK Lubin
Zawody taekwon-do w Bystrzycy Kłodzkiej. W Bystrzycy Kłodzkiej odbyła się II eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-do, oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do Młodzików . W rywalizacji brały udział kluby z województw Dolnośląskiego i Opolskiego. W zawodach w trzech grupach wiekowych startowało ponad 200 zawodników, Klub Taekwon-do działający przy Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie , reprezentowało 13 zawodników, młodzicy: Zofia Jurecka, Karolina Woźniak, Dominika Tatarynowicz, Agata Siadul, Martyna Honczaryk, Natan Golis i Wiktor Waraszko. W grupie wiekowej juniora młodszego: Anita Zarzycka, Angelika Jesionka, Przemysław Karski, Patryk Łukasiewicz i Oskar Ostański oraz Michał Dolecki w grupie juniora. Nasza reprezentacja zdobyła 8 medali: Martyna Honczaryk zdobyła II miejsce w układach młodzików, Anita Zarzycka wygrała układy i była II w walkach do 46kg, Patryk Łukasiewicz był III w walkach do 58kg i III w technikach specjalnych, Angelika Jesionka wygrała walki powyżej 65kg, była druga w układach i trzecia w technikach specjalnych.