Tej policjantce niech nie próbuje podskoczyć żaden przestępca!

opr. rsm
Legnicka policjantka – Wioletta Hanisch - wróciła z dwoma medalami z Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w taekwon - do. Funkcjonariuszka wywalczyła złoty medal w kategorii indywidualnej walki kobiet w kategorii wagowej powyżej 75kg oraz brąz w drużynowych układach kobiet.

W miniony weekend w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa o Puchar Polski Juniorów i Seniorów w taekwon - do. Udział w nich wzięło 282 zawodników z 39 klubów z całej Polski. Zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

Sierż. Wioletta Hanisch, funkcjonariuszka Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, wywalczyła złoty medal w kategorii indywidualnych walk kobiet w kategorii wagowej powyżej 75 kg. Natomiast w konkurencji drużynowych układów formalnych zdobyła brązowy medal.

Policjantka pełni służbę w Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu komendy miejskiej w Legnicy.

Od ponad 22 lat trenuje taekwon - do. Jak sama przyznaje, jej ogromne sukcesy to wynik ciężkiej pracy, systematyczności oraz determinacji z jaką angażuje się w przygotowanie do startów w kolejnych zawodach. Przypomnijmy, że jest ona też wielokrotną medalistką Mistrzostw Świata i Europy w tej dyscyplinie.

Źródło: KMP w Legnicy