Praca w KGHM - dziesiątki ofert! Wszystkie aktualne [SPRAWDŹ]

Mateusz Różański
Elektromechanik - praca w Polkowicach

Miejsce pracy: ZWR Rejon Rudna (Polkowice)
Komórka organizacyjna: TH/H7
Zakres obowiązków:

1. Przeglądy okresowe i pomiary elektronarzędzi.
2. Pomiary i przeglądy instalacji elektrycznej.
3. Drobne naprawy elektronarzędzi.
4. Ogólne prace elektryczne (np. montaż instalacji elektrycznej).

OFERUJEMY:
• Stabilną pracę w dużej firmie.
• Przejrzyste warunki zatrudnienia.
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
• Bogaty pakiet socjalny m.in.:
- karty MultiSport,
- preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
- pakiety opieki medycznej (również dla rodziny),
- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Wymagania:
Minimalne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe o kierunku elektrotechnika lub pokrewne
Wymagany staż: 6 miesięcy
Uprawnienia do 1kV, uprawnienia kontrolno-pomiarowe.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 27/06/2018

Więcej ofert pracy w KGHM znajdziesz KLIKAJĄC TUTAJ
Elektromechanik - praca w Polkowicach Miejsce pracy: ZWR Rejon Rudna (Polkowice) Komórka organizacyjna: TH/H7 Zakres obowiązków: 1. Przeglądy okresowe i pomiary elektronarzędzi. 2. Pomiary i przeglądy instalacji elektrycznej. 3. Drobne naprawy elektronarzędzi. 4. Ogólne prace elektryczne (np. montaż instalacji elektrycznej). OFERUJEMY: • Stabilną pracę w dużej firmie. • Przejrzyste warunki zatrudnienia. • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. • Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. • Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty MultiSport, - preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, - pakiety opieki medycznej (również dla rodziny), - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci. Wymagania: Minimalne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe o kierunku elektrotechnika lub pokrewne Wymagany staż: 6 miesięcy Uprawnienia do 1kV, uprawnienia kontrolno-pomiarowe. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 27/06/2018 Więcej ofert pracy w KGHM znajdziesz KLIKAJĄC TUTAJ Piotr Krzyżanowski
Ostatnio w KGHM sporo się dzieje. Może to dobry moment, żeby zmienić pracę i dołączyć do zespołu miedziowego giganta? Na stronie KGHM znajdziemy kilkadziesiąt aktualnych ofert - od kadry zarządzającej, pracowników, aż po górników. Chyba każdy znajdzie coś dla siebie! Kliknij ZOBACZ GALERIĘ i sprawdź oferty.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!