Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Komisja Nadzoru Finansowego zakomunikowała, że wstępna analiza nie wskazuje, aby przed zapowiedzeniem przez premiera opodatkowania wydobycia miedzi i srebra miało miejsce wykorzystanie tej informacji w obrocie giełdowym.

Przypomnijmy: tuż przed exposé Donalda Tuska ktoś sprzedał na krótko (tzn. z zamiarem szybkiego odkupienia) duży pakiet pożyczonych akcji KGHM.

Po exposé walory spółki gwałtownie straciły na wartości. Odkupując pakiet, inwestor mógł w kilka godzin zarobić 100 tys. zł.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jani (gość)

oczywiście, że nie było,ktoś miał poprostu nosa; przecież wiadomo,że to chodzi tylko o to żeby akcje poleciały w dół, żeby wykupić je w przyszłym roku za jak najniższą cenę; Tusku zapłakał na ulotna kasą z kghm?! a przecież sam razem ze swoim przybocznym (min.fin), wpadli na "genialny" pomysł sprzedaży akcji za marne grosze.