(© fot: Piotr Krzyżanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wczoraj po godz. 20:00 strażacy interweniowali w pożarze, jaki wybuchł w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza. Cztery osoby trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejsce przyjechały 4 zastępy straży pożarnej w tym jednostka górniczo-hutnicza. W mieszkaniu przebywały 4 osoby. Dwie z nich, kobieta i mężczyzna, zostały wyciągnięte przez strażaków. Pozostali lokatorzy, mieszkający w pionie przed przyjazdem strażaków, opuścili mieszkanie.

Na miejsce przyjechał zarządca budynku, który wyłączył instalacje elektryczną. Strażacy skontrolowali także wszystkie pozostałe mieszkania w bloku.

Wiadomo, że parterowe mieszkanie, w którym wybuchł pożar, nie nadaje się do użytku. Jak informuje Cezary Olbryś z PSP w Lubinie, spłonęła stolarka okienna, drzwi, odpadł tynk ze ścian.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyna pożaru. Sprawę wyjaśnia policja.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!