AZS PWSZ Wałbrzych lepszy od AZS-u Wrocław

Bartosz Ogrodnik
AZS PWSZ Wałbrzych pokonał w meczu sparingowym AZS Wrocław 1:0.
AZS PWSZ Wałbrzych pokonał w meczu sparingowym AZS Wrocław 1:0. Bartosz Ogrodnik
Zawodniczki AZS-u PWSZ Wałbrzych pokonały dziś w meczu sparingowym inną drużynę kobiecej Ekstraligi AZS Wrocław 1:0. Jedyną bramkę strzeliła w 38. minucie Angelika Smagur.

Był to trzeci sparing piłkarek z Wałbrzycha. Poprzednio przegrały one z Medykiem Konin 1:5 oraz pokonały 3:1 Olimpię Szczecin. Tym razem AZS PWSZ podejmował u siebie inną ekipą z Dolnego Śląska, mianowicie AZS Wrocław. Mecz był wyrównany, ale więcej sytuacji strzeleckich stworzyły sobie podopieczne Marcina Gryki. Bramkę na wagę zwycięstwa strzeliła w 38. minucie Angelika Smagur, która kilka minut wcześniej zastąpiła kontuzjowaną Darię Plutę. W drugiej połowie bardzo groźnie wyglądającej kontuzji kolana doznała strzelczyni jedynej bramki. Kolejny sparing zawodniczki AZS PWSZ zagrają najprawdopodobniej z juniorami Victorii Świebodzice.

AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław 1:0 (1:0)
Smagur 38.

AZS PWSZ: Antończyk - Iwańczuk, Konopka, Mesjasz, Bosacka - Lizoń, Wacławczyk, Rędzia, Gonzalez - Pluta, Sobkowicz. Rezerwowe: Ludwiczak, Żurawska, Brzeska, Borkowska, Furmankiewicz, Kowalczyk, Smagur.