Gmina Ścinawa otrzymała 1.5 mln. zł. z z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Za te pieniądze przeprowadzony zostanie remont ujęcia wody w miejscowości Przychowa koło Ścinawy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Remont urządzeń i samego budynku jest niezbędny, ponieważ to miejsce bardzo często jest podlewane przez wodę, a szkody powstałe w trakcie ostatniej powodzi w 2010 roku są znaczne. Ogłoszono już przetarg, który wyłoni wykonawcę inwestycji. Firmy zainteresowane zleceniem mogą składać dokumenty w ścinawskim urzędzie do 15 czerwca.
Za 1.5 mln zł wykonawca będzie zobowiązany do wymiany urządzeń w ujęciu wody, naprawy zniszczonych elementów i podniesienia budynku.
Umowa z wykonawcą prac powinna zostać podpisana jeszcze w czerwcu. Gmina nie ma czasu do stracenia, ponieważ pieniądze z ministerstwa muszą zostać wykorzystane do końca tego roku.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: